GTA 2 Download – Grand Theft Auto II w polskiej wersji (Do pobrania)

GTA 2 była to gra, która gościła na wszystkich monitorach na początku dwudziestego wieku w naszym kraju i nie tylko. Była to niezwykle popularna gra, jednak dziwnie postrzegana przez naszych rodziców. Dziwili się oni że tak długo można grać w coś, gdzie się tylko zabija, rozjeżdża ludzi po chodniku i kradnie samochody.

Na tamte czasy była to jednak pozycja która zachwycała użytkowników, może nawet nie specjalną grafiką, gdyż ta nawet nie była najlepsza na tamte czasy ale dynamiką zdarzeń. Wiele osób chciałoby wrócić pamięcią do tamtych czasów. Jest ku temu okazja ponieważ gra GTA 2 Download jest do pobrania na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo.

GTA 3 Download

O grze Grand Theft Auto II

Znam osoby, które lubią czasem zagrać w stare klasyki i postanowiłem że będzie to pewnego rodzaju urozmaicenie dla naszych czytelników i użytkowników. GTA 2 była kontynuacją serii i studio DMA Design dało nam o wiele ulepszoną pozycje względem poprzedniej edycji.

W grze GTA 2 wcielamy się w życie przestępcy jak nie trudno się domyślić tak jak w każdej z pozostałych edycji, jednak ta część ma w sobie coś, co sprawia że jest wyjątkowa. Być może dodatkowego smaku dodaje fakt grafiki 2D dzięki której czuć jak wielki postęp miał miejsce od 27 października 1999 roku czyli od dnia w którym miała premierę dwójka GTA. Przypominam że GTA 2 jest do pobrania na naszej stronie internetowej i to całkowicie za darmo.

GTA 2 – Gameplay

Akcja w drugiej części toczy się na ulicach jednego ale ogromnego miasta, które jest podzielone na trzy dzielnice. W każdej dzielnicy panuje inny gang. Twoim zadaniem jest robienie kolejnych misji i kończenie ich sukcesem. Wraz z postępem misji nasz bohater otrzymuje więcej respektu i jest poważniej traktowany przez inne gangi.

Zarówno w drugiej jak i w pierwszej edycji, mamy do wykorzystania pokaźny arsenał broni. Do gry zostało dodane aż sto dwadzieścia pojazdów, którymi możesz się przemieszczać po ulicach miasta. Musisz jednak uważać na to żeby nie dać się złapać policji podczas wykonywania nierzadko trudnych misji. Niejednokrotnie będziesz musiał złamać prawo, przez to automatycznie będziesz ścigany przez policję, FBI, a nawet wojsko czy jednostki SWAT. Cała gra ukazana została w rzucie z góry, przez co widzisz praktycznie tylko dachy samochodów albo głowę oraz barki bohatera lub przechodniów. Kolorystyka w dwójce stała się bardziej żwawa w stosunku do GTA z pierwszej edycji.

GTA 2 Download – jak pobrać Grand Theft Auto II?

Zachęcamy do przypomnienia sobie bądź młodszych użytkowników naszej strony do zagrania po raz pierwszy w GTA 2 Download. Poczuj ten klimat, który towarzyszył przy graniu na komputerze kilkanaście lat temu, cofnij się w czasie i obudź wspomnienia.

GTA 2 jest już do pobrania na naszej stronie internetowej. Instalator gry jest niewielkich rozmiarów także nie powinien zająć Ci wiele miejsca na dysku. Pobranie go jest całkowicie darmowe i nic Cie nie kosztuje. Jeżeli jesteś jednym z tych co jeszcze nigdy nie grali w drugą edycję gry to nic straconego, wersja na pewno zadziała zgodnie z Twoim systemem operacyjnym. Życzymy udanej zabawy.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *