Pełna wersja GTA 3 – Darmowy Download na Gtadownload.pl

Zapewne wszyscy kojarzycie Grand Theft Auto III. Nie da się ukryć że była to jedna z najpopularniejszych gier akcji jaka kiedykolwiek powstała. Kultowa gra jest dostępna na naszej stronie internetowej. Pobieranie pełnej wersji GTA 3 Download rozpocznie się po kliknięciu „Pobierz”.

GTA 3 Download

O grze Grand Theft Auto III

Ta klasyczna gra akcji pojawiła się ona w Polsce latem 2002 roku i z każdym tygodniem zyskiwała na popularności. Jeżeli Twoich kolegów nie było na podwórku to można było się domyślić, że w tym momencie grają właśnie w GTA 3 Download. Trzeba przyznać, że była to przełomowa pozycja dla użytkowników, ponieważ jeszcze nigdy nie dostali tak dobrze zrobionej gry – dawała ona dla naszej dyspozycji trójwymiarowe miasto, w którym możemy robić to co się nam podoba i na co mamy ochotę.

Wielu graczy utożsamiało się z postaciami, które zostały obsadzone w fabule gry. Rockstar Games dało swoim klientom grę o tematyce gangsterskiej, w której było wiele akcji i różnorodność misji.

Grand Theft Auto III Download

GTA 3 – Gameplay

W trzeciej odsłonie podobnie jak i we wcześniejszych częściach wcielamy się w rolę pozbawionego jakichkolwiek zasad gangstera, który chce zaistnieć w amerykańskim mieście na początku dwudziestego pierwszego wieku.

Liberty City (dostępne również w GTA 4), bogate w różne budynki oraz obiekty miasto stało przed nami otworem. Nasz bohater o imieniu Claude Speed to młody chłopak. Ma porywczą osobowość a jego głównym celem jest doprowadzenie do zemsty na swojej byłej dziewczynie, która kiedyś próbowała wpędzić go do więzienia. Chcąc stać się bossem przestępczego pół światka musimy wykonać jednak szereg często niełatwych misji.

Przy każdym kolejnym etapie gry poznajemy nowe postaci – są to bossowie, od których otrzymujemy misje do wykonania. Sceny nawiązywania kontaktów są przemyślane przez twórców i dodają smaku grze Grand Theft Auto III. Ci co mieli już do czynienia z tą grą pamiętają pewnie że fabuła jest zależna od postępu misji i nie wszystkie z nich musimy wykonywać w kolejności.

 

Do pobrania GTA 3 z naszej strony internetowej wystarczy kilka chwil by cofnąć się pamięcią do jednej z najlepszych gier z początku obecnego wieku. Elementem, który najlepiej posłuży do eksploracji tętniącego życiem miasta jest samochód, a tych jest dziesiątki w tej grze. Każdy z nich ma szczególne cechy charakterystyczne i warto wybrać odpowiedni do danej misji tak aby ta zakończyła się powodzeniem.

Z ciekawostek warto zaznaczyć że użytkownik po pobraniu z naszej strony GTA 3 ma do dyspozycji 8 stacji radiowych, które może dobrowolnie zmieniać. W pojedynkach z przeciwnikami mamy do dyspozycji szereg broni między innymi pistolety, uzi, strzelby, snajperki a nawet koktajlów Mołotowa.

GTA 3 Download PC – jak pobrać?

Instalator gry jest dostępny na naszej stronie internetowej więc nie potrzeba wiele aby rozpocząć na nowo przygodę z jedną z najlepszych gier akcji jaka kiedykolwiek powstała. Jeżeli jednak nigdy nie miałeś do czynienia z żadną edycją tej gry nigdy nie jest za późno by nadrobić zaległości. Grand Theft Auto III jest grą która o kilka lat wyprzedziła swoje czasy.

Na naszej stronie jest dostępny instalator GTA 3 Do pobrania. Po jego uruchomieniu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Proces nie powinien potrwać dłużej niż kilkanaście minut. Już po chwili będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę gangstera w Liberty City oraz trzech wyspach które zostały oddane do użytku graczom. Pamiętaj aby sfinalizować sprawę zemsty na swojej byłej dziewczyny. Życzymy powodzenia!

GTA 3 Download

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *