GTA 5 Download – Pobierz darmowy instalator na Gtadownload.pl

Rockstar znany jest z zaskakiwania graczy nowościami, ale najnowsza cześć serii Grand Theft Auto przerosła graczy milionem nowych możliwości i rozwiązań. Grand Theft Auto V pozwala graczom używać broni białej, broni palnej i materiałów wybuchowych w najszerszym możliwym zakresie. Najnowsza produkcja Rockstara w idealny sposób pokazuje prawdziwe gangsterskie życie Północnej Ameryki.

Jeżeli chcesz pobrać pełną wersję Grand Theft Auto V za darmo kliknij w przycisk poniżej! Więcej informacji na temat gry w dalszej części artykułu.

GTA 5 Download

O grze Grand Theft Auto V PC

W grze płynie jadowita satyra, która bezlitośnie uderza, w skrajną lewice, skrajną prawicę, klasę średnią i media. Rockstar Games od zawsze słynie z ostrego języka i dbałości o szczegóły, które wprowadzają nas w nastrój niebezpiecznego i przestępczego świata Stanów Zjednoczonych. No, ale dość już tej „polityki”.

GTA 5 Download PL

W GTA V, Rockstar Games przesuwa granice tego, co jest możliwe w ich grach dodając nowy poziom realizmu. W piątej już odsłonie będziesz mógł jeździć na szczytach pociągów na dirt bike’ach, porywać samoloty wojskowe i brać udział w szalonych strzelaninach z tłumem policjantów. Twórcy gry dostarczają nam powieść nie tylko z jedną, ale z trzema głównymi postaciami, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej interesująca i wciągająca. Dla totalnego laika, gra na początku może wydawać się trudna ze względu na odmienny charakter oraz zachowania każdej z postaci, ale w późniejszym etapie gry wczuwasz się w każdą postać  tak, jakbyś grał prawdziwymi ludźmi, nawet jeśli są to ludzie z ekstremalnymi problemami.

GTA 5 Gameplay – trzej bohaterowie

Mając do dyspozycji, aż trzech głównych bohaterów ciemne zakamarki San Andreas już nigdy nie będą ci straszne. Poznaj Michaela, Franklina i Trevora.

Michael jest jednym z trzech głównych postaci w GTA V. To były złodziej bankowy ze środkowego zachodu, który zawarł umowę z FIB i udało mu się przejść na emeryturę do Los Santos . Jednak jego żona wydała większość pieniędzy, a on jest zmuszony wrócić do przestępstw, aby odzyskać swoją fortunę.

Trevor jest socjopatą i byłym pilotem wojskowym. Jest założycielem firmy Trevor Philips Enterprises, zajmującej się handlem bronią i narkotykami. Przeżył zawrotną karierę jako kryminalista, który sprzedawał narkotyki i mordował bezbronnych farmerów.

Franklin to młody Afroamerykanin, który marzy o zostaniu sławnym przestępcą w Los Santos. Specjalizuje się w brawurowej jeździe samochodem. Życie Franklina odmienia się po spotkaniu z Michaelem, którzy szybko stają się bardzo dobrymi przyjaciółmi i razem wyruszają na niezliczoną ilość rabunków i napadów.

Ponadto każda postać prezentuje swoją osobowość na różne sposoby. Wiele misji z Michaelem krąży wokół jego historii i życia rodzinnego. Tymczasem misje Franklina zwykle wzywają do zabójstw i wypadków samochodowych. Misje Trevora zabiorą cię w bardziej krwiożercze zakamarki. Każda postać ma specjalną umiejętność przydatną podczas wykonywania misji i nie tylko. Na przykład Franklin może spowolnić czas jazdy. Tymczasem Michael może zwolnić czas w strzelaninach, co daje mu przewagę. Wreszcie, specjalną umiejętnością Trevora jest niewrażliwość. To pozwala mu zadać więcej obrażeń i spowodować większe szkody, gdy wejdzie w ten tryb. We wszystkich trzech specjalnych zdolnościach postaci będziesz poruszał się wolniej. Jednak w przypadku Trevora jest to nieco mniej wyraźne.

GTA 5 Download – jak pobrać Grand Theft Auto V?

Już teraz kliknij przycisk Pobierz i poczuj klimat brudnych pieniędzy, szybkich samochodów i słonecznego Los Santos. Ponadto poznaj historię trójki bohaterów i razem z nimi wykonuj misje pełne emocji.

Udostępniona przez nas gra oczywiście posiada Polską wersję językową. Nie musisz więc szukać jakichkolwiek spolszczeń czy innych dodatków. Podsumowując, pełna wersja Grand Theft Auto V do pobrania na naszej stronie całkowicie za darmo pod przyciskiem poniżej 🙂

Grand Theft Auto V Do pobrania - pełna wersja

GTA 5 Download

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *