GTA Download – (Kliknij i Pobierz Grand Theft Auto 1)

Jedną z pierwszych popularniejszych gier akcji, jakie zagościły na komputerach, jeszcze w dwudziestym wieku jest Grand Theft Auto. Dzisiaj zaprezentujemy ją nieco dokładniej, a także damy Wam możliwość pobrania instalatora na Wasze pecety.

Instalator GTA Download jest do pobrania na naszej stronie internetowej. Masz możliwość powrotu do tamtych chwil sprzed wielu lat jeśli grałeś w nią od razu po premierze lub jeśli nie to nic straconego, gra jest już dostępna u nas – na naszej stronie.

GTA 3 Download

O grze Grand Theft Auto

GTA – jedynka pojawiła się już w 1997 roku i na początku wydawała się dość kontrowersyjną grą jak na tamte czasy. Rodzice kiedy zobaczyli, jaki jest temat rozgrywki, oraz gdy ujrzeli, że wszystko opiera się na kradzieżach, rozbojach a także zabijaniu zabraniali grać dzieciom w jedną z najlepszych gier końca dwudziestego wieku. Na pierwszy rzut oka gra polega na tym żeby wyzbyć się wszelkich zasad moralnych i wykonywać misje które są powierzone naszemu bohaterowi. Jednak misje te nie są takie łatwe jak by się mogło wydawać. Dodaje to większych emocji, dzięki którym gra staje się ciekawsza i może wciągnąć na długie godziny.

Wielu z nas zapewne nie pamięta już o pierwszej edycji Grand Theft Auto. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsza odsłona popularnej gry akcji była na tamte czasy czymś rewolucyjnym.

Nie było wówczas gier o takiej tematyce, a na dodatek w tak dynamicznych scenach. Wielu z użytkowników miało problem z tym żeby wytłumaczyć rodzicom na czym polega rozgrywka. Głównymi zadaniami jest bójka, kradzieże bądź zabijanie na potrzebę wypełnienia misji. Wielu z Was zapewne tłumaczyło swoim rodzicom, że nie jest to gra która uczy nas agresji, lecz dzięki niej swoją agresję możemy wyładować.

Grand Theft Auto Download

GTA 1 Gameplay

Grand Theft Auto Download daje nam możliwość poruszania się po amerykańskich metropoliach takich jak Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas). W grze możemy przemieszczać się pieszo czy też jadąc samochodem. Początkowe misje zlecane przez mafijnych bossów są dość proste. Na początku dostajemy takie zadania jak na przykład kradzież samochodu. Jednak później wraz z postępem gry skala trudności rośnie i czekają nas napady na banki czy też morderstwa na zlecenie.

Najczęściej kluczem do sukcesu w danej misji jest dobra umiejętność prowadzenia samochodu. Często nie możemy dać się dogonić, bądź po prostu trasa jest ograniczona. Nie tylko odległością z punktu A do punktu B ale również czasem. Warto opanować używanie hamulca ręcznego. Dostosowanie prędkości do wchodzenia w zakręty również się przydaje.

GTA wykorzystuje trójwymiarową grafikę i naszego bohatera obserwujemy z lotu ptaka, co w czasach premiery gry było całkiem normalne.

GTA Download – jak pobrać Grad Theft Auto I?

Instalator Grand Theft Auto do pobrania na naszej stronie internetowej jest całkowicie za darmo. Instalacja jest prosta i powinna odbyć się bez przeszkód.

Jeżeli zaczynałeś swoją przygodę z serią GTA od edycji San Andreas warto zapoznać się z poprzednimi wersjami. Pokazują jak bardzo ta gra się rozwinęła i swoją ogromną popularność zawdzięcza nie tylko dobrej kampanii reklamowej ale także jakości poprzednich produktów które wychodziły z ich studia.

GTA Download

GTA 3 Download

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *