grand theft auto online download

GTA Online Download – Pobierz dodatek na Gtadownload.pl

GTA V to najnowsza odsłona popularnej serii, produkowanej przez studio Rockstar. Ten dodatek (strona i opis poświęcone są jedynie dodatkowi, link do pełnej wersji gry znajdziesz na końcu tekstu) umożliwia jeszcze większą integrację z innymi graczami w trybie online. Wszystko nadal rozgrywa się w mieście Los Santos, tyle że teraz możemy tam spotkać postacie kierowane przez resztę społeczności gry. Aby do nich dołączyć, kliknij w przycisk „Pobierz”.

GTA Online Download

O grze Grand Theft Auto Online PC

Tym razem deweloperzy zaserwowali nam coś niesamowitego- możliwość eksploracji miasta, w którym spotkamy innych graczy. Możemy porozumiewać się z nimi, używając mikrofonu, tak więc nasza rozgrywka nie będzie przerywana przez konieczność pisania na klawiaturze tego, co chcemy przekazać.

grand theft auto online download

Grand Theft Auto Online Gameplay – nowa jakość gier online

Bez wątpienia ten dodatek okazał się strzałem w dziesiątkę. Ludzie dosłownie oszaleli na jego punkcie. Powstało wiele różnych serwerów, na których możemy grać, nawet z 15 innymi graczami. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to nadal wcielamy się w gangstera. Na dzień dobry tworzymy naszą postać: wybieramy mu fryzurę, rysy twarzy, jak i ubiór. Oczywiście w trakcie gry możemy kupić naszej postaci nowe akcesoria. Lub je ukraść.

Spotykając inne postacie, śmiało możemy z nimi kooperować. Jeśli marzy nam się napad na bank, to na pewno nie zaszkodzi nam dodatkowy pistolet w środku lub kierowca, czekający, aż wyjdziemy z pieniędzmi. Gra oddaje do naszej dyspozycji wiele misji: zabójstwa, czy właśnie wspomniany wyżej napad na bank.

Oprócz tego, dostępne są klasyczne deatmatche (w tym tworzenie własnych mapek i dzielenie się nimi z resztą społeczności gry), skakanie na spadochronie czy siłowanie na rękę. Rozgrywka jest tym bardziej ekscytująca, im więcej osób w niej uczestniczy: jeśli towarzyszą nam znajomi lub podczas gry znajdziemy kogoś zaufanego, to możemy trzymać się z nimi i stworzyć własną ekipę.

GTA Online Download czyli jak pobrać grę w wersji polskiej za darmo?

Aby dołączyć do milionów graczy na całym świecie, kliknij „Pobierz”. Na Twoim komputerze pojawi się instalator programu, który pobierze i zainstaluje grę. Jeżeli nie posiadasz GTA 5 Download instalator automatycznie zainstaluje wszystkie potrzebne pliki i będziesz mógł cieszyć się grą GTA Online za darmo!

gta online download

GTA Online Download

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *